Kredyty Konsolidacyjne

Co to jest kredyt konsolidacyjny?

Kredyt konsolidacyjny to połączenie kilku mniejszych kredytów bądź pożyczek w jedno zobowiązanie. To szczególnie korzystne rozwiązanie dla osób, które mają trudności terminowo wywiązać się ze spłatą raty. Korzyści jakie daje konsolidacja to przede wszystkim obniżenie wysokości raty jednego kredytu w stosunku do kwoty należności, która wynikałaby z kilku, pojedynczych zobowiązań. Kredyt konsolidacyjny jest więc kredytem celowym – ma on służyć spłacie innych zadłużeń. Można łączyć ze sobą chociażby kredyty gotówkowe, samochodowe, ratalne, hipoteczne czy pożyczki pozabankowe.

Kto może skorzystać z konsolidacji ?

Jak już wcześniej zostało wspomniane, kredyt konsolidacyjny może okazać się pomocny wielu Klientom. Trzeba pamiętać o tym, że najłatwiej takie wsparcie można uzyskać wtedy, gdy raty spłacane były regularnie. W każdym przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt z Ekspertem z Centrum Finansowego Partner – dołożymy wszelkich starań, aby zawnioskować o kredyt konsolidacyjny skutecznie. W przypadku ryzyka utracenia płynności finansowej i możliwości zalegania ze spłatą rat, warto wziąć pod uwagę właśnie takie rozwiązanie. W przypadku chwilowych kłopotów finansowych, pozwoli ono wygospodarować cenny czas na uporządkowanie swojej sytuacji.

Najważniejsze fakty o kredytach konsolidacyjnych

Każde wsparcie finansowe udzielane przez bank jest jednoznaczne z określonymi warunkami spłaty, które należy przeanalizować jeszcze przed podpisaniem umowy. Najważniejszym czynnikiem jest bez wątpienia wysokość raty po konsolidacji. Ponadto należy również się dowiedzieć o sumę prowizji. Istotna jest również całkowita kwota do spłaty.

Oferujemy swoim Klientom dwa rodzaje kredytów konsolidacyjnych: kredyt detaliczny z przeznaczeniem na spłatę innych zobowiązań +  gotówka na cele konsumpcyjne, bądź pożyczka konsolidacyjna bez prowizji oraz kosztów ubezpieczenia bez dodatkowej gotówki. Zaletą pierwszego rozwiązania jest możliwość przeznaczenia dodatkowej puli środków na cele konsumpcyjne. Jeśli natomiast nie potrzebujesz dodatkowego wsparcia finansowego doskonałym rozwiązaniem będzie rozwiązanie drugie z uwagi na niemalże zerowe koszta około-kredytowe.

Jeśli posiadasz przejściowe problemy finansowe, bądź koszta utrzymania oraz rosnące stopy procentowe zagrażają zachwianiem równowagi w miesięcznym budżecie skontaktuj się z naszym Ekspertem, który pomoże Ci dostosować rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb.

Nasze usługi

Najnowsze wpisy

Copyright @ 2023